,,ZIEMIA – NASZ DOM!”

image001W kwietniu 2016r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży pt. ,,Ziemia – Nasz Dom”. Tegoroczne hasło brzmiało ,,Cztery Pory Roku – JESIEŃ”.

 Na konkurs wpłynęło ogółem 187 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami, w trzech kategoriach wiekowych: 5-9 lat (przedszkole i klasy I-III szkół podstawowych), 10-12 lat (klasy IV-VI szkół podstawowych), 13-19 lat (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) z 27 placówek oświatowo-wychowawczo-kulturalnych powiatu rzeszowskiego. Do konkursu można było zgłosić maksymalnie 12 prac.

Z naszej Szkoły laureatkami tego Konkursu zostały:

 

Matylda Słonina klasa IIa/SP – nagroda;

Agnieszka Kwolek klasa Vb – nagroda;

Paulina Sowa klasa IVb – wyróżnienie;

Kinga Baran klasa IIIB/PG – nagroda;

Izabela Miazga klasa IIB/PG – nagroda;

Jolanta Motyka klasa IIB/PG – wyróżnienie;

Natalia Sowa klasa IIB/PG – wyróżnienie

Komisja oceniająca prace wyraziła pełne zadowolenie z walorów artystycznych i poziomu nadesłanych prac. Oceniła go jako bardzo wysoki. Zwróciła uwagę na bogactwo kolorystyczne, kompozycję, zgodność z tematem oraz samodzielność, płynącą prosto z duszy i serca młodych artystów.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom z naszej Szkoły. Życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych doznań artystycznych w kolejnych działaniach plastycznych.

 Małgorzata Kwolek

Galeria

image008 image007 image006 image005

image004 image003 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1