Wizyta w Zespole Szkól Plastycznych w Rzeszowie

W kwietniu 2016r. uczennice image005naszej szkoły odwiedziły Zespól Szkół Plastycznych w Rzeszowie. Wzięły udział w zajęciach manualnych, wykonywały prace rysunkowe pod kierunkiem nauczycieli rysunku i malarstwa Zespołu Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie.

Zapoznały się także z profilem artystycznym szkoły – zwiedzały szkolne pracownie rysunku i malarstwa, rzeźby, ceramiki artystycznej, kowalstwa artystycznego i metaloplastyki, snycerstwa, aranżacji wnętrz oraz projektowania graficznego.

Na koniec pobytu zwiedzały wystawę „Dyplomy 2016” w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych.

 Pobyt w tej szkole umożliwił im zapoznanie się ze szkołą, z jej atmosferą i możliwościami. Mam nadzieję, że przybliżył im także podjęcie decyzji wyboru szkoły artystycznej, jako dalszego etapu kształcenia i dążenia do spełnienia swoich marzeń.

Małgorzata Kwolek

Galeria

image011 image010 image009 image008

image007 image006 image004 image003

image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 160
  • Odwiedzin dzisiaj: 63
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1717
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1