Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole

glosne_czytanie_6b29 września to Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który został ogłoszony przez Polską Izbę  Książki po raz pierwszy w 2001 r. W akcji głośnego czytania w naszej szkole brali udział uczniowie klas VIIb, VIa , VIb, Va oraz nauczycielki języka polskiego. Uczniowie czytali fragmenty swoich ulubionych książek jak również nową, zakupioną w ramach NPRCz pt: Gorzka czekolada.

Do akcji głośnego czytania przyłączyli się również rodzice, którzy w kl. IIIb czytali uczniom fragmenty książek  o przygodach podróżniczki Neli. Dzięki temu, w takiej nietypowej formie pracy z książką dzieci poznają różne kontynenty, rośliny i zwierzęta, a także dalekie kultury. Wsłuchując się w treść czytanej książki oczyma wyobraźni wspólnie przeżywają niezapomniane podróże i przygody.

 M. Pasierb

Galeria

glosne_czytanie_5a_2 glosne_czytanie_6a glosne_czytanie_3b (8)

glosne_czytanie_3b (3) glosne_czytanie_3b (1) glosne_czytanie (11)

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 168
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1943
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1