Uroczystość Pasowania na Ucznia Klas I

image00227 września odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia Klas I. Do ślubowania przystąpiło 75 uczniów. Na uroczystość przybyli: pan burmistrz Andrzej Ożóg, pani wicedyrektor  Beata Kraska, Rodzice, Uczniowie klas starszych oraz Wychowawcy: Anna Koziarz, Małgorzata Goclon Słonka, Agnieszka Prucnal.

Starsi uczniowie wyrecytowali wiersze, gorąco witając i przyjmując do swego grona nowych Uczniów. W dalszej części,  również pierwszoklasiści udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania, wygłaszając wiersze i prezentując umiejętności wokalne. Na pamiątkę uczniowie otrzymali pamiątkowe medale. Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się sesja zdjęciowa, słodki poczęstunek oraz wpis do Pamiątkowej Księgi Pasowania na Ucznia, która w tym roku została zakupiona przez Szkolną Radę Rodziców i będzie co roku zapełniała się kolejnymi wpisami i zdjęciami pierwszoklasistów.

Wszystkim Uczniom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości dla wicedyrektor p. Beaty Kraski, p. Małgorzaty Kwolek, p. Bogdana Rybaka, p. Irka Koziarza, p. Łukasza Mareckiego oraz p. Beaty Bies.

Gorące podziękowania dla uczennic z klasy III A gimnazjum: Izabeli Konefal i Magdaleny Pustkowskiej za poprowadzenie uroczystości oraz dla uczennic z klasy IVa: Gabrieli Kraski, Marii Dec, Weroniki Walickiej oraz Ewy Porady za udział w części artystycznej.

                                                                                                                         Agnieszka Prucnal

Galeria

image009 image008 image007 image006

image005 image004 image003 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1