VIII Wojewódzki Turniej Szachowy „Szukamy talentów”

image003W niedzielę 27.IX. 2015R odbył się w Górnie VIII Wojewódzki Turniej Szachowy „Szukamy talentów”. Wzięło w nim udział  116 uczestników z terenu całego województwa podkarpackiego a także grupa szachistów ze Lwowa. Naszą szkołę i zarazem Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” reprezentowała liczna grupa młodych zawodników. W najmłodszej kategorii debiutowali: Malena Majka, Karol Matuła i Paweł Walicki będący jednocześnie jedynymi reprezentantami naszej gminy w tej grupie wiekowej. Był to pierwszy poważny turniej szachowy dla naszych graczy, zdobyli nowe doświadczenia i wygrywali swoje pierwsze partie. Początki zawsze są trudne, zwłaszcza jeśli startuję się w tak mocno obsadzonym turnieju, ale nasi zawodnicy poradzili sobie z presją i stresem i każdy z nich zdobywał punkty. W kategorii juniorów w swoim debiucie normy na kategorię V  uzyskali : Filip Rząsa i Justyna Matuła nieźle wypadli również Martyna Chorzępa i Konrad Fila. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów zachęcamy do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami i życzymy sukcesów na następnych turniejach szachowych.

Łukasz Marecki, Sebastian Walicki

 

GALERIA

image004 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 162
  • Odwiedzin dzisiaj: 68
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1722
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1