VI Edycja Kampanii „Dzieciaki w Biznesie” Projekt rusza!

1Uczniowie klasy IVc Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim zakwalifikowali się w konkursie VI Edycji Kampanii „Dzieciaki w Biznesie” i będą uczestnikami projektu, którego celem jest popularyzowanie wśród młodych ludzi wiedzy o podatkach oraz tematyki dotyczącej budżetu domowego.

Oferowane zajęcia będą miały formę projektów edukacyjnych, dzięki czemu nasi uczniowie mają się uczyć przez doświadczenie. Celem zajęć ma być popularyzowanie wśród dzieci wiedzy z zakresu oszczędzania i inwestowania, europejskich walut, marketingu. Studenci prowadząc z dziećmi zajęcia warsztatowe będą przekazywać im wiedzę
w nowatorski i atrakcyjny sposób. Pokażą, że nawet trudna, specjalistyczna dziedzina wiedzy może być zabawą, przynoszącą radość i satysfakcję.

Kampania organizowana jest przez Fundację Generator Inspiracji we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Młodych Ekonomistów oraz Studenckim Kołem Naukowym Rachunkowości ASSETS z Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 dr Beata Kraska- wychowawca

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 64
  • Odwiedzin dzisiaj: 160
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1935
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1