Warsztaty „Twórzmy Razem!”

image001W poniedziałek 11 grudnia 2017 r. w naszej Szkole po raz pierwszy odbyły się warsztaty rękodzielnicze pod hasłem „Twórzmy Razem” ,w których brali  udział uczniowie klasy I-VII Szkoły Podstawowej, losowo wybrani przez nasze nauczycielki. Warsztaty poprowadziła pani Małgorzata Kwolek – nauczyciel plastyki oraz pani Joanna Wójcik – nauczyciel nauczania początkowego.

Tematem twórczego spotkania było hasło: ,,Każde dziecko ma prawo do radości”.

Były to warsztaty integracyjno – terapeutyczne pod patronatem Rzecznika Praw Ucznia  pani Barbary Skóry – Czachor. Cel główny warsztatów to : ,,świętowanie poprzez działanie” czyli  integracja dzieci poprzez wspólne działania artystyczne i czerpanie radości z własnych osiągnięć twórczych.

            Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w przygotowaniach przedświątecznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia, poznać własne możliwości manualne, tworzyć sytuacje samodzielnej pracy i współdziałać w zespole oraz budować satysfakcję z własnego zaangażowania  i pracy. Zajęcia odbyły się w pracowni plastycznej. Uczniowie w trakcie warsztatów ozdabiali bombki ze styropianu cekinami, wstążkami, gwiazdkami i śnieżynkami z kolorowego papieru, lepili aniołki, dzwoneczki oraz wykrawali cudowne ciasteczka z gliny samoutwardzalnej, a na koniec zrobili ponad 5 metrowy łańcuch.

            Te wszystkie cudeńka będą zawieszone na naszej szkolnej choince, które będzie można podziwiać podczas pobytu w naszej szkole. Na koniec każdy z uczestników warsztatów otrzymał certyfikat udziału w warsztatach rękodzielniczych oraz upominek, który wręczył Pan Dyrektor.

                                                                                                                      Joanna Wójcik, Małgorzata Kwolek

Galeria

image015 image014 image013 image012

image011 image010 image009 image002

image003 image005 image004

image006 image007 image008

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 73
  • Odwiedzin dzisiaj: 20
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1426
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1