“FESTIWAL Podkarpackich Smaków” Górno 2016

SONY DSCW dniu 12.06.2016 r. uczniowie naszej Szkoły, którzy realizują projekt „Poszukiwacze Zapomnianych Smaków” współfinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach konkursu grantowego „Równać szanse” oraz Prezydium Rady Rodziców. Uczestniczyli w „Festiwalu Podkarpackich Smaków” i startowali w konkursie „Tradycyjny Smak Eurogalicji 2016” z potrawą Pasztet z królika z sosem żurawinowym, za który zostali docenieni i otrzymali wyróżnienie. Uczestnictwo naszej młodzieży zostało również zauważone i nagrodzone przez Jury Festiwalu w formie nagród pamiątkowych dla każdego uczestnika.

W imieniu RR

Dorota Bartyńska

Galeria

image006 image005 image004

image003 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 163
  • Odwiedzin dzisiaj: 69
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1723
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1