Czytamy „Quo vadis”

image00813 czerwca w naszej szkole odbyło się CZYTANIE „QUO VADIS”. Tym samym nasi uczniowie włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania powieści Henryka Sienkiewicza. Fragmenty tekstu przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum. Młodzież zaprezentowała  swe umiejętności, czytając tekst z podziałem na role  i bez takiego podziału . Słuchaczami byli gimnazjaliści z naszej szkoły. Akcja miała miejsce w czytelni szkolnej biblioteki. Jej celem było przybliżenie uczniom  treści powieści i zachęcenie do sięgnięcia po nią.

Młodzieży dziękujemy za włączenie się w akcję.

Barbara Dobrzańska

Galeria

image010 image009 image007

image006 image005 image004

image003 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 134
  • Odwiedzin dzisiaj: 212
  • Odwiedzin wczoraj: 220
  • Ostatni tydzień: 1807
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1