,,ZIEMIA  – NASZ DOM!”- ,,Zima”

image006   3 marca 2017r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w podsumowaniu XVII Powiatowego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży pt.,,Ziemia – Nasz Dom”. Tegoroczne hasło brzmiało ,,Cztery Pory Roku – ZIMA”.

Na konkurs wpłynęło ogółem 203 prace plastyczne wykonane różnymi technikami, w trzech kategoriach wiekowych: 5-9 lat (przedszkole i klasy I-III szkół podstawowych), 10-12 lat (klasy IV-VI szkół podstawowych), 13-19 lat (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) z 18 placówek oświatowo-wychowawczo-kulturalnych powiatu rzeszowskiego.

Z naszej Szkoły laureatkami tego Konkursu zostali:

 

Iga Szydelska  klasa I/SP  – wyróżnienie;

Magdalena Koch klasa I/SP  – wyróżnienie;

Agnieszka Kwolek klasa VIb – nagroda;

Dominik Magnucki klasa IC/PG – wyróżnienie

Gabriela Nawojska klasa IIA/PG – wyróżnienie;

 

Komisja Artystyczna obradowała w składzie – Maria Wiktoria Mostek, artysta malarz, dr Bartosz Walicki, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej i Helena Woźniak z Klubu Twórców Sztuki „ART-dekor”.

Komisja wyraziła pełne zadowolenie z zainteresowania Konkursem „Ziemia – Nasz Dom”. Stwierdza, że w tej edycji poziom nadesłanych prac był zróżnicowany. Szczególną uwagę Komisja zwróciła na samodzielne prace, płynące prosto z duszy

i serca. Podczas oceny wzięła pod uwagę walory artystyczne prac, bogactwo kolorystyczne i kompozycję oraz zgodność z tematem Konkursu i kreatywne myślenie.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom z naszej Szkoły. Życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych doznań artystycznych w kolejnych działaniach plastycznych.

 Małgorzata Kwolek

Galeria

image001 image005 image004 image003 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 179
  • Odwiedzin dzisiaj: 130
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1