WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN „FLY PARK”

image005Uczniowie z naszej szkoły, a mianowicie uczęszczający do klasy Vb i VIb, w piątek 3 marca udali się do wyjątkowego miejsca. Pojechali do parku trampolin FLY PARK w Rzeszowie. Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogli ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. O samym miejscu możemy przeczytać:” Jesteśmy najbardziej wystrzałowym miejscem w Rzeszowie, które tworzą najbardziej wyskokowe osoby na Podkarpaciu. Z nami zapomnisz o przyziemnych sprawach. Przyjdź a pomożemy rozwinąć Ci skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!” Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób. Uczniowie mogli wyjechać dzięki opiece p. Anny Bazan, p. Anny Szot-Dec oraz p. Barbabry Kapuścińskiej.

 

Anna Szot-Dec

Galeria

image001 image002 image003 image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1