Trzecie klasy Gimnazjum na II Podkarpackich Targach Edukacyjnych „Orientation Day”

image007Dnia 9 lutego 2017r.  gimnazjaliści klas III wzięli udział II Podkarpackich Targach Edukacyjnych „Orientation Day”, organizowanych przez Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie,  pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz TVP3 Rzeszów.

Celem wydarzenia była  prezentacja uczniom gimnazjów oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.

44 uczniów naszej szkoły zapoznawało się m.in. z ofertami szkół z ich możliwościami, kierunkami i osiągnięciami. Ponad to gimnazjaliści z Sokołowa oglądali występy i artystyczne prezentacje w wykonaniu uczniów szkół średnich oraz mogli porozmawiać z ich przedstawicielami, a nawet udzielić wywiadu dla TVP3 Rzeszów.

Wyjazd uznajemy za bardzo udany i owocny. Życzymy naszym gimnazjalistom trafnego wyboru przyszłej szkoły.

Małgorzata Kwolek

Galeria


 image005 image004 image003

image002 image001 image006

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 63
  • Odwiedzin dzisiaj: 3
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1409
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1