Teatr Edukacyjny „ Podróż po Polsce”

image001Do naszej szkoły zawitał Teatr Edukacyjny. 04.12.2017r na hali sportowej obejrzeli go uczniowie, kl. I-IV. Podczas spotkania Panie prowadzące – aktorki, wskazując na mapie miejscowości, do których się udawały, przypomniały widzom, co to jest mała ojczyzna, jednocześnie nawiązując do symboli narodowych. Odbycie wspólnej podróży z występującymi, związane było z wykonywaniem różnych zadań. Odwiedzając kolejne miasta dzieci poznawały legendy z nimi związane, najważniejsze zabytki, stroje regionalne ich mieszkańców oraz język, jakim się posługują. Podczas wspólnego podróżowania nie zabrakło elementów muzycznych ubarwiających wspólną zabawę. Najbardziej aktywnych uczestników spotkania aktorki nagrodziły symbolicznymi upominkami.

Na zdjęciach grupa klasy IVc i IVd.

 Beata Kraska

 Galeria

image005 image006 image004 image003 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 70
  • Odwiedzin dzisiaj: 13
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1419
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1