Rozstrzygnięcie IV edycji konkursu ,,List do Taty”.

_DSC7643W dniu 11.09.2017r w auli senatorskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników IV edycji konkursu,, List do Taty”.

 Konkurs zorganizowany i propagowany przez Senatora Rzeczpospolitej Polskiej profesora Aleksandra Bobko odbył się w czerwcu bieżącego roku na terenie powiatu rzeszowskiego            i łańcuckiego. W konkursie wystartowali uczniowie z 29 szkół, również uczniowie naszej szkoły, obecnej klasy Va: Victoria Mazgaj, Kinga Słonka, Michał Chudzik, Michał Kraska, Aleksander Gumieniak ( opiekun Sławomira Winiarska)

W uroczystości rozdania nagród uczestniczyła Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie oraz sam inicjator konkursu prof. Aleksander Bobko. W gronie nagrodzonych  i wyróżnionych osób była uczennica naszej szkoły Victoria Mazgaj, która zdobyła wyróżnienie. Victorii oraz jej Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

S.Winiarska

Galeria

 _DSC7469 _DSC7593 - Kopia _DSC7670

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 68
  • Odwiedzin dzisiaj: 9
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1415
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1