POMOC UKRAINIE

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. wraz ze Szkolnym Kołem Caritas zdecydował o przeprowadzeniu w szkole i przedszkolu zbiórki darów dla przybywających z Ukrainy
w związku z działaniami wojennymi.

Prosimy o przyniesienie artykułów spożywczych: różnych konserw, suchych ciastek, kawy zwykłej lub rozpuszczalnej, cukru, herbaty, dżemów, miodów, papryki i ogórków w słoikach, oleju, kaszy, ryżu, paluszków, mleka w kartonie, wody mineralnej.

Prosimy o przyniesienie produktów dla dzieci: kaszki, mleko, np. Bebiko, słoiczków z jedzeniem, soczków, musów, słodyczy.

Prosimy o przyniesienie środków czystości: papieru toaletowego, serwetek, pampersów, szczoteczek do zębów, chusteczek nawilżających, mydeł w płynie, płynu do naczyń, past do zębów, dużych worków na śmiecie, odświeżaczy powietrza, domestosów, płynów do mycia podłóg.

Ponadto prosimy o przyniesienie: naczyń jednorazowych wraz ze sztućcami, folii aluminiowych, woreczków na kanapki, środków higienicznych, opatrunkowych, leków przeciwbólowych.

Wszystkie w/w rzeczy będzie można przynosić do szkoły od poniedziałku 28 lutego i składać w holu do specjalnie przygotowanych w tym celu pojemników.

Z góry bardzo dziękuję za okazaną hojność zarówno uczniom, jak i rodzicom.

Wiesław Sondej

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1