POMOC UKRAINIE – DZIĘKUJEMY!!!

Wojna na Ukrainie przynosi z sobą wiele zniszczeń i cierpienia niewinnych ludzi, którym trzeba pomóc. Znając zaangażowanie Uczniów i Rodziców naszej Szkoły w akcje charytatywne, z inicjatywy Dyrekcji i Szkolnego Koła Caritas zorganizowana została zbiórka dla ofiar rosyjskiej napaści. Odpowiedź całej społeczności szkolnej była natychmiastowa! Do szkoły przyniesione zostały najpotrzebniejsze rzeczy: żywność, artykuły higieniczne, chemia, koce, materace, środki opatrunkowe, ubrania, zabawki, latarki, baterie… Wszystkie przedmioty zostały posegregowane, opisane i spakowane pod czujnym okiem Pani Sekretarki. Paczki umieszczone zostały w samochodzie podstawionym przez Urząd Miasta i Gminy, a następnie zawiezione przez Pana Burmistrza Andrzeja Ożoga, kierownika referatu oświatowego – p. Stanisława Miazgę oraz strażaków – p. Zbigniewa Burego i p. Zbigniewa Sowę prosto na granicę, a stamtąd przekazane do partnerskiego miasta Czop na Ukrainie.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, dziękujemy za okazane serce. Po raz kolejny Uczniowie i Rodzice z naszej szkoły udowodnili, że można na nich liczyć! Dobro powraca!!!

Dyrekcja i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 74
  • Odwiedzin dzisiaj: 21
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1427
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1