Podziękowanie za udział w akcji Bohateron 2023

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie w postaci dyplomu za udział w  akcji BohaterON w  Twojej Szkole 2023 realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! 

Warto dodać, że w ramach podziękowań za udział w akcji i prawidłowo, w terminie wypełnione sprawozdanie nasza szkoła znalazła się na liście placówek, które otrzymały  bezpłatne egzemplarze gry “Cenzura”!  zaktualizowanej o 100 nowych haseł z zakresu II wojny światowej. To łącznie 400 haseł do odgarnięcia przez uczniów! Gra z powodzeniem może być wykorzystywana podczas lekcji historii jako podsumowanie i utrwalenie zdobytej przez uczniów wiedzy.  rekomendowana jest dla osób w wieku powyżej 13 lat.To edukacja poprzez zabawę i zdrową rywalizację. Młodzież, chcąc zdobyć punkty i wygrać batalię, musi wykazać się refleksem, wyobraźnią oraz znajomością tematyki II wojny światowej. 

Akcja “BohaterON w Twojej Szkole 2023” realizowana jest pod patronatem honorowym i  finansowana ze środków Ministra Edukacji i Nauki.

  1. Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1