„Opowieść wigilijna” i rzeszowskie szopki.

3 stycznia 2024 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia w teatrze „Maska”  pięknego spektaklu  na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Niezwykła historia  o chciwym i zgorzkniałym Scrooge’u, którego odwiedzają duchy i całkowicie odmieniają jego życie, pozwoliła jeszcze raz poczuć nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Po spektaklu uczniowie mogli dodatkowo zobaczyć świąteczne miasteczko i szopki, które są dowodem na kultywowanie naszych tradycji. Wrażenie zrobiły zwłaszcza dwie z nich: największa czekoladowa szopka w Polsce, która znajduje się w parafii Świętego Krzyża i została wykonana przez rzeszowskich cukierników oraz urzekająca swym pięknem ruchoma szopka w  bazylice oo. Bernardynów.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1