Sukces w województwie!

Uczennica naszej szkoły – Zofia Cisek z klasy drugiej zajęła trzecie miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ILUSTRATOR „Przygody jeża spod miasta Zgierza” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne. Bardzo cieszymy się z tak dużego osiągnięcia. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy włożyli wiele pracy i wzięli udział w tym konkursie. Jednocześnie zachęcamy do tego, aby się nie poddawać i brać udział w kolejnych przedsięwzięciach, które jeszcze przed nami!

                                                  Paulina Gielarowska

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 42
  • Odwiedzin dzisiaj: 84
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1859
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1