Nasze uczennice na plenerze

image001W sobotę 30 maja 2015 r. na terenie Szkółki Leśnej w Turzy i w okolicznych lasach odbył się V Plener malarski dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych „Ziemia Sokołowska w malarstwie i rysunku”. Wzięło w nim udział ponad 28 uczestników. Imprezę zorganizowały Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim i Towarzystwo Miłośników Ziemi Sokołowskiej. Celem Pleneru było: zainteresowanie uczestników pięknem krajobrazu i architektury Ziemi Sokołowskiej – gminy i miasta Sokołów Małopolski, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności plastycznych, a także wyrobienie potrzeby obcowania       z naturą.

Plener rozpoczął się zbiórką uczestników w budynku sokołowskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie. Później nastąpił przejazd do Szkółki Leśnej. Otwarcia pleneru dokonał prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej.

Po pobraniu materiałów do twórczości uczestnicy rozpoczęli poszukiwanie ciekawych motywów i mozolną, artystyczną pracę.

W południe zarządzona została przerwa na posiłek. Później, do godz. 1500 odbyła się druga część pleneru. Jego owocem jest kilkadziesiąt prac rysunkowych i malarskich, które po zakończeniu pleneru oceniała komisja, a wystawę można podziwiać w sali klubowej MGOKSiR w Sokołowie (od 19.06.2015 do 31.07.2015).

Z naszej Szkoły udział wzięły, razem z opiekunem, Małgorzatą Kwolek, następujące uczennice: Agnieszka Ożóg kl. Va, Julia Łuszczki kl.Va, Agnieszka Kwolek kl. IVb, Klaudia Chorzępa kl. IIB/G, Urszula Sosnowska kl. IIIB/G.

Podsumowanie pleneru nastąpiło 19 czerwca 2015r. o godz. 1700w MGOKSiR w Sokołowie. W konkursie poplenerowym nasze młode artystki zdobyły:

 

Agnieszka Ożóg – NAGRODA

Agnieszka Kwolek – NAGRODA

Klaudia Chorzępa  – III MIEJSCE

Małgorzata Kwolek – II MIEJSCE

 

Pozostałe uczestniczki otrzymały okolicznościowe dyplomy – podziękowania za udział w plenerze . Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze artystycznej.

 Małgorzata Kwolek

Galeria

image002 image003 image004 image006 image005 image007

image008 image009 image010 image012 image011 image013

image014 image015 image016 image018 image019 image017

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1