MAMY TO! SUKCES W KONKURSIE „WZOROWA ŁAZIENKA”

image002Po wielu tygodniach głosowania, czekaliśmy w napięciu na wyniki. Wspólnymi siłami udało się osiągnąć sukces. To dzięki Wam: uczniowie, rodzice, nauczyciele akcja „Wzorowa łazienka” organizowana przez markę Domestos zakończyła się dla nas pomyślnie. Wyniki ogłoszono już jakiś czas temu. Jednakże, dopiero niedawno szkoła otrzymała obiecaną nagrodę – roczny zapas produktów Domestos.  Nasza szkoła znalazła się wśród 200 wyróżnionych w Polsce szkół – trudy głosowania opłaciły się. Była to już 3 edycja „Wzorowej łazienki”. Zarejestrowało się łącznie ponad 1500 szkół, zebrano ponad 35000 prac, 200 szkół nagrodzono rocznym zapasem produktów Domestos. Nadrzędnym celem programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Miejmy nadzieję, że dzięki wygranej, ten cel zostanie zrealizowany i w naszej szkole.

 Anna Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1