Kochana Babciu, kochany Dziadku!!!

  Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w życiu naszym i naszych dzieci. Ich święto jak co roku obchodzimy w styczniu, w miesiącu pełnym chłodnych, ponurych dni. Jest to dzień pełen radości, miłości i spędzonych wspólnie chwil. Dlatego w murach naszej szkoły uczniowie klas I uroczyście obchodzili ten wyjątkowy dzień.

               24 stycznia uroczystość przygotowały dzieci z klasy I a oraz I b pod kierunkiem p. Małgorzaty Małek oraz p. Joanny Wójcik. Na początku głos zabrała wychowawczyni klasy I b p. Joanna Wójcik, która serdecznie przywitała Dostojnych Gości oraz Panią Dyrektor Szkoły przybyłą, aby zobaczyć, jak najmłodsi uczniowie wyrażają miłość oraz radość ze spotkania ze swoimi dziadkami. Uczniowie na początku śpiewali piosenki, recytowali wiersze, następnie ubrani w cudowne stroje przedstawiające bohaterów znanego wiersza Juliana Tuwima wystąpili w przedstawieniu „Rzepka”. W swobodnej interpretacji wiersza, po licznych perypetiach, udało się bohaterom wyciągnąć rzepkę. Podczas przedstawienia śmiechu było co niemiara. Na zakończenie uroczystości wdzięczni wnukowie życzyli swoim Babciom i Dziadkom dużo radości i zdrowia, aby spełniły się ich wszystkie marzenia. Zakończeniem uroczystości były upominki i słodki poczęstunek.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1