„Inspiracje malarskie w płaskorzeźbie”

image00626 września 2015r. w MGOKSiR w Sokołowie Małopolskim odbyły się:

XIII Powiatowe Warsztaty Rzeźbiarskie „Glinolepy 2015” .

Organizatorem Warsztatów był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej. Przedmiotem tegorocznych prac była płaskorzeźba inspirowana dziełami wybitnych malarzy polskich pt.: „Inspiracje malarskie w płaskorzeźbie”. Zadaniem uczestników było wykonanie jednej płaskorzeźby według inspiracji czerpanych z wybranej reprodukcji malarskiej. Uczestnicy zmagali się z materiałem rzeźbiarskim, jakim była glina w dwóch grupach wiekowych.

Z naszej Szkoły udział wzięli:

Magdalena Pustkowska kl.6a, Agnieszka Kwolek kl.5b, Anna Czerwonka kl. IA/PG, Dawid Bolka IB/PG, Klaudia Chorzępa i Kinga Baran kl. IIIB/PG;

a towarzyszyła im w tych zmaganiach artystycznych p. Małgorzata Kwolek.

Warsztaty rozpoczęły się o godzinie 10:00 i zakończyły o 15:30. Praca twórcza przebiegała w milej i twórczej atmosferze, a jej owocem są wspaniale płaskorzeźby, które wezmą udział w konkursie, a później w wystawie pokonkursowej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursie.

 

Małgorzata Kwolek

GALERIA

image001 image002 image003 image004

image005 image008 image007 image010

image009 image011 image012 image013

image014 image015

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 171
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1946
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1