„Gmina Sokołów Małopolski Oczami Dziecka”

13 czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie V Edycji Konkursu Plastycznego „Gmina Sokołów Małopolski Oczami Dziecka” pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp., Pana Andrzeja Ożoga.  Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody z rąk Pana Burmistrza, Prezesa sokołowskiego Zakładu Komunalnego oraz p.o. Dyrektora ZS Pana Ireneusza Koziarza. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Pana Andrzeja Ożoga oraz Prezesa ZK Pana Grzegorza Kwietnia. Celem konkursu jest krzewienie wśród dzieci postaw patriotycznych w kontekście miejscowości zamieszkania, kształtowanie wyobraźni dzieci poprzez prace plastyczne, inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej, umożliwienie prezentacji twórczości dzieci.  Spośród 50 prac, które wpłynęły z 9 przedszkoli z naszej gminy Jury wyłoniło trzech zwycięzców z czterech kategorii wiekowych. Wszystkim dzieciom i ich wychowawcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.              

Serdeczne podziękowania za wspieranie naszych działań oraz  ufundowanie nagród, składamy Burmistrzowi Panu Andrzejowi Ożogowi oraz Prezesowi Zakładu Komunalnego Panu Grzegorzowi Kwietniowi.

                                                            Monika Majka, Anna Mach, Marzena Cisek

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 506
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1