Dzień Dziecka klasy VI b SP i II b PG 01.06.2015 r.

Zdj¦Öcie0514Dzień Dziecka spędza się w naszej szkole na zabawie, wycieczkach, rozgrywkach sportowych. Klasy VI b i II b wraz z wychowawczyniami – Agnieszką Dudzik i Barbarą Kapuścińską pojechały nad zalew w Turzy, gdzie rozpaliliśmy ognisko, jedliśmy kiełbaski, biegaliśmy po lesie i przyglądaliśmy się wodnym stworzeniom, stojąc na drewnianym molo. Najwięcej emocji wzbudziły kijanki, których było mnóstwo. Co chwilę rozlegały się okrzyki: ważka! Kijanka! Ryba! Wszystko było zachwycające. Prawdziwa lekcja biologii bądź przyrody w terenie. Byli też z nami opiekunowie: pan Paweł Smotryś i pani Anna Wit. Czas na wspólnej zabawie i integracji  minął niepostrzeżenie , a pogoda naprawdę dopisała – był upał! Gdy już nadszedł czas powrotu do domu, uczniowie VI b poznawali najbliższą okolicę, idąc pieszo, a uczniowie II b jadąc na rowerach. Wszyscy przynieśli do domu miłe wrażenia i pierwszą opaleniznę.

 

Agnieszka Dudzik

Galeria

Zdj¦Öcie0518 Zdj¦Öcie0516 Zdj¦Öcie0512

Zdj¦Öcie0511 Zdj¦Öcie0510 Zdj¦Öcie0507 Zdj¦Öcie0506

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 57
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 559
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1