Zło dobrem zwyciężaj…

            18 października 2019 r. uczennica naszej szkoły, Nikola Koziarz z klasy 6c, razem z p. Małgorzatą Kwolek , uczestniczyła w konferencji naukowej poświęconej bł. ks. Jerzemu Popiełuszce. Konferencja odbyła się w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Uczestniczki konferencji obejrzały wystawę Instytutu Pamięci Narodowej pt. ,,Tak się wszystko zaczęło…”, wysłuchały pięciu prelekcji oraz wzięły udział we wręczeniu nagród laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. ,,Zło dobrem zwyciężaj-tak żyłem”.  Konkurs zorganizował Niezależny Samorządny Związek Zawodowy ,,Solidarność” Oświaty i Wychowania w Rzeszowie dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w XXXV. rocznicę  męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Serdecznie gratulujemy Nikoli zdobytego sukcesu i życzymy dalszych, udanych inspiracji artystycznych.

Małgorzata Kwolek

Galeria

 

 

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 111
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1765
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1