Zło dobrem zwyciężaj! – sukcesy naszych młodych Artystów

      23 listopada 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy odbył się finał jubileuszowego XX Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół noszących imię Jana Pawła II. Patronat honorowy nad przeglądem objęli: Senator Rzeczypospolitej Polskiej Pani Janina Sagatowska, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Rafał Weber, Podkarpacki Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch.

W tym roku swoje prace plastyczne i literackie zaprezentowali uczniowie z 24 szkół z terenu województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego. Uczniowie naszego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II  w Sokołowie Małopolski również zgłosili swoje prace do przeglądu. Na konkurs wpłynęło 154 prac plastycznych i 57 utworów literackich.

Uczennice naszej Szkoły: Zofia Dec klasa 6a (II nagroda), Hanna Bełz klasa 2a (III nagroda), Helena Kołodziej klasa 2a (II nagroda)  oraz Aleksandra Koziarz klasa 4c (III nagroda) odebrały nagrody i uczestniczyły w świętowaniu finału przeglądu razem z p. Małgorzatą Kwolek.

Laureatkom tego konkursu serdecznie gratulujemy!

Gorące podziękowania składamy mamie Zosi Dec i  dziadkowi Hani Bełz za obecność na gali wręczania nagród. Dziękujemy także za udział w konkursie, wszystkim uczestnikom zajęć innowacyjnych ,,Sztuka Cię szuka!”  oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1