ZBIÓRKA SŁODYCZY DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA

Końcem maja 2021 w naszej szkole odbyła się zbiórka słodyczy dla wychowanków Domu Dziecka. Chociaż akcja charytatywna trwała tylko kilka dni uczniowie naszej szkoły  stanęli na wysokości zadania okazując ogromne serca. Największe zaangażowanie wykazali uczniowie z klas I-III SP przy pomocy swoich rodziców, przynosząc pełne torebki słodyczy.

Słodyczy było bardzo dużo, dlatego zdecydowano o przekazaniu darów dwóm Domom Dziecka. Część słodyczy otrzymali podopieczni Domu dla Dzieci „Nadzieja” w Łące , który jest prowadzony przez siostry zakonne. Kolejnych kilka pudeł łakoci przekazano dla Domu dla dzieci i Młodzieży „Przystań” w Tyczynie. Dyrektorzy placówek przekazali podziękowania za przeprowadzenie zbiórki  p.Bernadecie Uchman oraz wręczyli pisemne podziękowania dla Zespołu Szkół .Tak naprawdę to nie jest ważne ile dajemy, tylko czy umiemy podzielić się tym co mamy i zobaczyć drugiego człowieka, który jest obok nas. Mamy nadzieję, że przekazane dary wywołają nie jeden uśmiech na twarzach dzieci.

                                                                                           Bernadeta Uchman

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1