ZBIÓRKA SŁODYCZY DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA

      

Na przełomie maja iczerwca 2024 w naszej szkole odbyła się zbiórka słodyczy dla wychowanków Domu Dziecka. Chociaż akcja charytatywna trwała tylko  kilka dni uczniowie naszej szkoły  stanęli na wysokości zadania okazując ogromne serca. Udało się zebrać aż 6 pudełek słodyczy. Największe zaangażowanie wykazali uczniowie z klas I-III SP przy pomocy swoich rodziców, przynosząc pełne torebki słodyczy. Słodycze  zawieziono i przekazano siostrze dyrektor Domu Dziecka w Łące .  Dyrektor placówki przekazała podziękowania za przeprowadzenie zbiórki  p. Bernadecie Uchman oraz wręczyła pisemne podziękowanie dla Zespołu Szkół .Tak naprawdę to nie jest ważne ile dajemy, tylko czy umiemy podzielić się tym co mamy i zobaczyć drugiego człowieka, który jest obok nas. Mamy nadzieję ,że przekazane dary wywołają nie jeden uśmiech na twarzach dzieci.

                                                                                           Bernadeta Uchman

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 40
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 542
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1