Egzamin na kartę rowerową.

W dniu 14 czerwca dla uczniów klas czwartych Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Miał on miejsce na Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Rzeszowskiej. Do egzaminu praktycznego przystąpili uczniowie, którzy zdali wcześniej egzamin teoretyczny. Emocji było dużo wśród uczniów, ale i rodziców, którzy kibicowali zdającym. Wszystkie osoby, które przystąpiły do egzaminu zdały i otrzymały swoje pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową. Po otrzymaniu karty rowerowej, na wakacyjne wycieczki rowerowe nasi uczniowie będą mogli wyruszyć jako pełnoprawni uczestnicy ruchu drogowego.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy przeprowadzeniu egzaminu. Podziękowania kierujemy dla Dyrektora Word w Rzeszowie p. Janusza Stachowicza za upominki dla wszystkich zdających. Dziękujemy p. Pawłowi Rusinowi za pomoc w przebiegu egzaminu i wsparcie  jakie okazywał naszym uczniom. Dziękujemy również egzaminatorom p. Łukaszowi Mareckiemu, p. Sebastianowi Walickiemu oraz funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Młp.- starszemu sierżantowi p. Rafałowi Cieślińskiemu. Podziękowania należą się również wychowawcom klas czwartych- p. Annie Szot- Dec, p. Elwirze Ustrobińskiej, p. Bernadecie Uchman, p. Katarzynie Bełz, a także p. Małgorzacie Kwolek. Dziękujemy również p. Bogdanowi Sidorowi oraz p. Krzysztofowi Różańskiemu.

Gratulujemy! Życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1