Zawody powiatowe w szachach drużynowych

image001W dniach 23-24 października nasza szkoła była gospodarzem zawodów powiatowych w szachach drużynowych. Pierwszego dnia odbyły się zawody w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 4-6). Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wojciech Okoń, Mateusz Pasek, Karol Matuła i Weronika Łuszczki. W zawodach wzięło udział sześć drużyn z Tyczyna, Straszydla, Boguchwały, Górna i Lubeni.  Poziom zawodów był bardzo wysoki a wszystkie mecze wyrównane i zacięte. Z trzema punktami   plasujemy się na piątym miejscu w turnieju. Zwycięskie okazały się drużyny z Górna i Lubeni, które wystąpią w zawodach rejonowych. Dzień później nasi uczniowie klas siódmych i trzecich gimnazjum w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyli drugie miejsce i awansowali do zawodów rejonowych. Skład reprezentacji: Arkadiusz Tabaka, Przemysław Kania, Kamil Warzocha i Malena Majka. Opiekunem obu reprezentacji oraz sędziom głównym zawodów był Łukasz Marecki.

Nasza reprezentacja zbudowana jest na bardzo młodych zawodnikach stanowi dobry prognostyk na przyszłość.

image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 106
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1760
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1