Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Jana Pawła 2 w Szachach Szybkich

image003Prawie trzydziestu zawodników uczestniczyło 22 października w Mistrzostwach Zespołu Szkół im. Jana Pawła 2 w Szachach Szybkich. Turniej odbył się na dystansie siedmiu rund systemem szwajcarskim. Celem zawodów była przede wszystkim dobra zabawa, popularyzacja królewskiej gry wśród uczniów naszej szkoły oraz wyłonienie reprezentacji na zawody powiatowe. Imprezę otworzył dyrektor Wiesław Sondej a sędziował i przeprowadził Łukasz Marecki. Wśród uczniów klas 4-6   i co zaskakujące w całym turnieju najlepszy okazał się uczeń klasy czwartej Wojciech Okoń, drugie miejsce zajął Mateusz Pasek  a trzecie Karol Matuła. Arkadiusz Tabaka zajął drugie miejsce w turnieju i pierwsze w kategorii klas 7-8 i gimnazjum. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Kania  i Kamil Warzocha.  Wśród dziewcząt najlepsza była Malena Majka drugie miejsce zajęła Weronika Łuszczki a trzecie Martyna Chorzępa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

Galeria

image004 image002 image001 image007 image006 image005

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 179
  • Odwiedzin dzisiaj: 130
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1