Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY

W dniu 29 maja 2024r. drużyna uczniów z Naszej szkoły w składzie: Milena Dec klasa 6c, Dawid Matuła klasa 7a oraz Stanisław Poźniak klasa 7c wzięła udział w konkursie matematyczno-przyrodniczym pt. „Z królową nauk na łonie natury” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Kostki w Trzebosi. Uczniowie rywalizowali z sześcioma innymi drużynami z okolic mierząc się z ośmioma zadaniami z zakresu nauk matematycznych i przyrodniczych. Wszystkie zadania, z którymi uczniowie się zmagali były wykonywane na świeżym powietrzu. Grupy miały za zadanie między innymi rozpoznać osiem gatunków roślin, znajdujących się w okolicy szkoły, przy pomocy mapy oraz kompasu znaleźć ukryte w lesie zadania, obliczyć ilość potrzebnej kostki do ułożenia podjazdu w kształcie trapezu, czy obliczyć ilość drzewek potrzebnych do zasadzenia odpowiedniego, wcześniej przez dzieci zmierzonego odcinka.

Przedstawiciele Naszej szkoły, jak w ubiegłym roku, uzyskali 1 miejsce powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym, czego im serdecznie gratulujemy.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1