WYRÓŻNIENIE DLA OLI OKOŃ! VI PODKARPACKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

image003Uczennica klasy 3A, Aleksandra Okoń chętnie bierze udział w różnego rodzaju konkursach. Sama, ciekawa świata i otwarta na nowości nie boi się wyzwań. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zdobywa sukcesy.

1 marca 2017r., brała udział w organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną, Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania. Była to już VI edycja tego prestiżowego konkursu. Eliminacje odbywały się w siedzibie Polskiego Radia Rzeszów. Wśród laureatów znalazła się i Ola, która została zaproszona na uroczystą galę finałową do sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego.  W spotkaniu, podczas którego zostały wręczone nagrody, wzięli udział: p. Piotr Pilch, Wicewojewoda Podkarpacki, p. Katarzyna Kuczmenda, Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu oraz p. Bożena Pasieka, Dyrektor Wydziału Jakości i Zarządzania Edukacją Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Galę poprowadziła p. Bernadeta Szczypta z Polskiego Radia Rzeszów, które było współorganizatorem konkursu i sprawowało patronat medialny. Fotorelację z gali można znaleźć w odnośniku http://rzeszow.pbw.org.pl/index.php/1039-gala-vi-podkarpackiego-konkursu-pieknego-czytania. W zmaganiach towarzyszyła Oli, p. Anna Szot-Dec. Oli gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Anna Szot-Dec

Galeria

image001 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 61
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 563
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1