“Wyprawka dla Kresowiaka”

image003Po raz kolejny w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim została przeprowadzona zbiórka przyborów szkolnych, które zostaną przekazane dla polskich szkół na Litwie i Ukrainie. Nasi najmłodsi rodacy potrzebują pomocy i wsparcia w postaci przyborów szkolny. Uczniowie naszej szkoły nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania w ciągu kilku dni udała nam się zebrać takie przybory jak: kredki, piórniki, mazaki, bloki rysunkowe, plastelinę, farby i zeszyty – wszystko, co najmłodszym krajanom potrzebne podczas roku szkolnego. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję, serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie RSUGaleria

image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 62
  • Odwiedzin dzisiaj: 153
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1928
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1