Wyniki konkursu ,,Podwodne królestwo kucyków”

kucyki (1)Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie w organizowanym w ramach programu ,,Akademia Przyjaźni My Little Pony” konkursie ,,Podwodne Królestwo Kucyków”.  Dzięki temu w styczniu zostaną do nas wysłane zabawki o łącznej wartości 500 zł. Ten sukces stał się możliwy tylko dzięki Państwa zaangażowaniu i pomocy w głosowaniu na pracę naszych podopiecznych.

Dlatego też w imieniu pana dyrektora W. Sondeja oraz całego grona pedagogicznego bardzo dziękujemy za tak wielkie wsparcie. Na pewno pochwalimy się otrzymanymi zabawkami, które bez wątpienia znacznie wzbogacą bazę dydaktyczną naszej placówki.

 K.Trzpis

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1