Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

image001Po bardzo dobrych startach naszych uczniów w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży    w  LA najlepsi zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego. Odbył się on 29.09.2015 roku  w Rzeszowie na stadionie Resovii.
Wzięli w niej udział Rafał Rembisz i Dominik Magnucki  z klasy 6 c . W finale 100m. Rafał Rembisz uzyskał bardzo dobry czas 9.05 s., co dało mu 21 miejsce w województwie na 54 uczestników. Natomiast Dominik Magnucki w skoku w dal uzyskał 4,17m., co pozwoliło mu zająć świetną 12 pozycję na 45 startujących.

Sebastian Walicki

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1