“Woda — nasz naturalny skarb”

W dniu 7 czerwca 2022 przedstawiciele naszej szkoły, w składzie: Julian Piersiak z kl. 8 d, Krzysztof Walicki z kl. 8 d oraz Marek Kawa z kl. 8c, zdobyli 1 miejsce w interdyscyplinarnym Gminnym Turnieju Matematyczno-Przyrodniczym pt. “Woda — Nasz naturalny skarb”. Chłopcy rywalizowali z 6 innymi zespołami z całej gminy. Uczniowie wykazali się wiedzą z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniowie dziękują także dyrekcji oraz nauczycielom, którzy przygotowali ich do udziału w konkursie: pani Beacie Krasce, pani Annie Tęczy-Blicharz, pani Barbarze Kapuścińskiej, pani Annie Szot-Dec, pani Barbarze Miazdze oraz panu Tadeuszowi Bazanowi.

Marek Kawa

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 164
  • Odwiedzin dzisiaj: 70
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1724
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1