WIZYTA POLICJANTA W NASZEJ SZKOLE

 image001W naszej szkole  nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. W ramach edukacji w tym kierunku zaprosiliśmy policjanta, który spotkał się z uczniami klas I i II  Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo.

Policjant rozmawiał  z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach miasta, a w szczególności  omówił zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomniał również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały  pytania.

Lekcja ta będzie miała zapewne wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku policjanta i znaczenie jego pracy dla społeczeństwa.

 Serdecznie dziękujemy panu policjantowi Młodszemu Aspirantowi Panu Piotrowi Knap za przybycie i zapoznaniu z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Wychowawczynie edukacji wczesnoszkolnej

GALERIA

image007 image006

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 73
  • Odwiedzin dzisiaj: 20
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1426
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1