Witaj, Święty Mikołaju !

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Uczniowie klas I-III przygotowali się do niego starannie. Uczyli się wierszyków i piosenek o Mikołaju, a także wykonali bardzo ciekawe prace plastyczne.

           Od rana z wielką radością dzieci oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Święty Mikołaj przybył do uczniów już na pierwszej lekcji i wręczył uczniom wspaniałe prezenty. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 189
  • Odwiedzin dzisiaj: 5
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1785
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1