Czapka Świętego Mikołaja

Jedzie Mikołaj, jedzie saniami,
wielki ma wór z prezentami.
Obdarowuje tylko grzeczne dzieci,
kto niegrzeczny z rózgą do domu poleci.

Jak co roku 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie Naszej szkoły nie tylko wzajemnie obdarowywali się prezentami, ale również przez cały dzień mogli chodzić w czerwonych czapkach Mikołaja. Wszyscy uczniowie, którzy posiadali czapki Mikołaja byli zwolnieni z odpytywania. Dzięki tej akcji w szkole dominował kolor czerwony i poczuliśmy wszyscy ciepłą, przedświąteczną atmosferę.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 168
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1943
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1