Warsztaty „Las w słoiku”

            Miesiąc maj rozpoczęliśmy w naszej Szkole od wspaniałych warsztatów „ Las
w słoiku”, który był kolejnym działaniem w ramach innowacji pedagogicznej „ Sokołów-moje miejsce na Ziemi”, której autorami są p. Joanna Wójcik, p. Małgorzata Kwolek, p. Anna Szot-Dec oraz p. Anna Tęcza-Blicharz.

            Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób, przy użyciu różnych materiałów, każdy może zrobić swój własny las w słoiku. Warsztaty wzbogaciły wiedzę uczniów z zakresu wiedzy ekologicznej. Nasi uczniowie klas I-III oraz starsi z zachwytem podziwiali i słuchali o różnorodności roślin, niezbędnych do ich hodowania w warunkach czy o rodzaju podłoża i sposobach pielęgnacji roślin. Dzięki takim warsztatom wszyscy biorący
w nich udział świetnie się bawili, wykazując się ogromną pomysłowością. Bardzo dziękujemy Pani Darii oraz Pani Marcie z kwiaciarni Flowers za chęć poprowadzenia warsztatów, a także Pani Agnieszce Prucnal za chęć pomocy w ich organizacji.

Joanna Wójcik

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 68
  • Odwiedzin dzisiaj: 9
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1415
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1