„Dekalog drogą do nieba” – I miejsce w konkursie wojewódzkim

Z dumą i wielką radością informujemy, że uczennica klasy III a Izabela Ferko wzięła udział w wojewódzkim konkursie plastyczno-multimedialnym „ Dekalog drogą do nieba” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 28 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie. Izabela wystartowała w kategorii wiekowej dla uczniów klasy I-III i przygotowała piękną pracę plastyczną. Jury spośród wielu prac wyłoniło pracę naszej uczennicy. Doceniono walory artystyczne dzieła, a także sposób przedstawienia tematu.

            Uczennica naszej Szkoły wywalczyła sobie I miejsce i pięknie reprezentowała swój talent na Gali Finałowej. Serdecznie jej gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie
w kolejnych konkursach.

Joanna Wójcik

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 36
  • Odwiedzin dzisiaj: 70
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1845
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1