W ogrodzie wdzięczności

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole 13 października 2023 r. Pani M.Kwolek wykonała piękną dekorację z  ogromnym napisem ,,W ogrodzie wdzięczności” . I do takiego właśnie ogrodu zaprowadzili nas uczniowie klas 7b i 8b, którzy czytali i recytowali wiersze, żeby w ten sposób podziękować swoim nauczycielom za codzienny trud, edukację, życzliwość. W akademii jako widzowie uczestniczyli uczniowie wszystkich klas, nagradzając na końcu  występujących gromkimi brawami.

Agnieszka Dudzik, Barbara Dobrzańska

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1