VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Witraż Bożonarodzeniowy”

laureatki Konkursu naszej Szkoły obecne na uroczystościVII Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych pt. „Witraż Bożonarodzeniowy”, organizowany pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego, został przygotowany przez p. Henrykę Boho, instruktora plastyki, w MGOKSiR w Sokołowie Młp.

Przedmiotem Konkursu były prace plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej (zwyczaje ludowe, szopki betlejemskie, anioły, stroiki itp. motywy świąteczne), wykonane techniką witrażu z kolorowej bibuły i czarnego kartonu, o dowolnych formatach i kształtach.

Na Konkurs wpłynęło ogółem 191 papierowych witraży: 72 – w I kat., 75 – w II kat., 32 – w III kat., i 12 – w IV kategorii. Komisja wytypowała 42 prace, które nagrodzono i wyróżniono.

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II – przygotowani przez p. Małgorzatę Kwolek / uczniowie klas IV-VI SP i I-III PG/ i p. Marię Zubę  /uczniowie klas I-III SP/- wzięli udział, w tym Konkursie i zdobyli nagrody oraz wyróżnienia, a były to:

 

Magdalena Sudoł kl. IIISP – III miejsce

Natalia Naja 5c/SP– II miejsce

Agnieszka Kwolek 4b/ SP – III miejsce

Klaudia Chorzępa IIB/PG- wyróżnienie

Karolina Dec 6a /SP– wyróżnienie

Natalia Maruszak 5c/SP – wyróżnienie

 

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Kwolek

GALERIA

II miejsce; Agnieszka Kwolek M.Sudoł -III miejsce wyróżnienie; Klaudia Chorzępa

laureatki konkursu z opiekunami prace

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 61
  • Odwiedzin dzisiaj: 151
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1926
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1