V Jubileuszowy Zjazd Szkół im. Jana Pawła II

2 czerwca 2023 r. pod  odbył się V Zjazd Szkół im. Jana Pawła II. Jego przewodnim hasłem były słowa Patrona: „Proszę was, abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy”.

Nie mogło nas tu zabraknąć: reprezentowali nas uczniowie z pocztu sztandarowego oraz p. wicedyrektor Beata Kraska, p. Agnieszka Pustkowska i ks. Wojciech Chrostowski.

Uroczystość rozpoczęła się wspólną modlitwą w Katedrze Rzeszowskiej. Uroczysta msza została odprawiona przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Jana Wątrobę. Po niej młodzież przygotowała poruszający spektakl, przypominający historię życia Karola Wojtyły.

Udział w uroczystości stanowił dla naszej szkolnej społeczności bardzo wielkie znaczenie duchowe. Stworzył również  możliwość spotkania się uczniów, opiekunów, dyrektorów i rodziców ze szkół noszących imię Jana Pawła II. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz godnie reprezentować naszą szkołę.

Ukłony dla organizatorów: Stowarzyszenia Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce, Szkoły Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Rzeszowie oraz Pełnomocnika Wojewody Podkarpackiego ds. Rodzin.

Beata Kraska

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 23
  • Odwiedzin dzisiaj: 0
  • Odwiedzin wczoraj: 219
  • Ostatni tydzień: 1457
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1