Uczniowie Gimnazjum na wystawie malarstwa.

image001W dniach 28 października 2016r.  oraz 4 listopada 2016r. uczniowie klas IIIB i IIA naszego gimnazjum oglądali wystawę malarstwa pt. ,,To, czego nie widzimy na co dzień”. Wystawa miała miejsce w MGOKSiR w Sokołowie Małopolskim i był podsumowaniem IV Pleneru Malarskiego, który odbył się w dniach 18-20 sierpnia 2016r. na terenie naszego miasta i okolic. Prezentowane malarstwo to prace 22 twórców – 16 amatorów i 6 profesjonalistów działających w klubach twórczych oraz niezrzeszonych z terenu województwa podkarpackiego.
Organizatorem pleneru byli: Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Młp., Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Sokołowskiej przy współpracy Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Młp.

Młodzież mogła podziwiać i porozmawiać na temat twórczości, wymienić się wrażeniami i zobaczyć swoje najbliższe otoczenie oczami dorosłych artystów, którzy gościli w naszym mieście pod koniec wakacji.

Małgorzata Kwolek

Galeria

image004 image003 image002 image005

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 69
  • Odwiedzin dzisiaj: 11
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1417
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1