Turniej w mini piłce ręcznej

W sobotę 1 grudnia byliśmy gospodarzami turnieju o tytuł mistrza gminy Sokołów Młp w mini piłce ręcznej w kategorii chłopców. W turnieju graliśmy ze szkołami z Nienadówki, Wólki Niedźwiedzkiej i Trzebosi. Poziom drużyn był bardzo wyrównany a mecze  zacięte i emocjonujące.  Wygrywamy mecze z Nienadówką 3:2 oraz Trzebosią 5:2 ulegamy Wólce Niedźwiedzkiej 4:6. Niestety zajmujemy drugie miejsce w turnieju a awansem z pierwszego miejsca cieszą się zawodnicy z Wólki Niedźwiedzkiej, którzy pomimo porażki z Trzebosią rzucili w turnieju jedną bramkę więcej od naszej drużyny. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Baran, Karol Matuła, Mateusz Bąk, Jakub Bembenek, Wojciech Jodłowski, Maksymilian Łuszczki, Sebastian Mazgaj, Jakub Ożóg, Wojciech Pasierb, Jakub Rak i Paweł Walicki. Opiekun Łukasz Marecki.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1