Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

Dnia 23 listopada Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku gościł najlepszych szachistów na zawodach Rejonowych.  Wzięła w nich udział nasza drużyna w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, która zakwalifikowała się zajmując drugie miejsce w eliminacjach powiatowych. Poziom zawodów był bardzo wysoki i niestety pomimo kilku wygranych indywidualnie  partii drużynowo kończymy turniej na ósmym miejscu. Skład drużyny: Malena Majka, Arkadiusz Tabaka, Przemysław Kania i Kamil Warzocha. Opiekun Łukasz Marecki.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1