SZKOLNE KOŁO CARITAS W BIEDRONCE

Zachęceni wynikami poprzednich akcji TAK! POMAGAM! z wielkim zapałem przystąpiliśmy do kolejnej edycji. Przez dwa dni zbieraliśmy żywność dla potrzebujących osób z naszej parafii. Hojność darczyńców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Klienci sklepu odnosili się do nas z wielką sympatią, co utwierdziło nas w przekonaniu, że warto pomagać. Jesteśmy dumni, że nasze działania wywołają uśmiech na wielu twarzach i umożliwią radośniejsze przeżycie świąt.

Galeria

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 160
  • Odwiedzin dzisiaj: 63
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1717
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1